Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Już od ponad dziesięciu lat oferujemy zaawansowane rozwiązania z zakresu usług ślusarsko-spawalniczych. Nasza praca nie polega na mechanicznym wykonywaniu kolejnych elementów nierdzewnych. Szklane balustrady i barierki balkonowe, poręcze nierdzewne czy podjazdy dla niepełnosprawnych – wszystkie wymienione produkty projektujemy z pasją, a następnie wykonujemy je z niezbędną precyzją. Każdego dnia rozwijamy się w swojej dziedzinie, realizując kolejne cele i odkrywając nowe możliwości. Czerpiemy ze sprawdzonych rozwiązań oraz najnowszych trendów we wzornictwie i designie. Chcemy, aby oprócz niezbędnej funkcjonalności, nasi Klienci mogli cieszyć się z walorów estetycznych wybranych koncepcji. Działamy na terenie Polski centralnej i południowo-wschodniej.

Nasze realizacje powstały już w takich miejscowościach jak m.in. Lublin, Rzeszów, Chełm, Kielce, Krosno, Mielec, Przemyśl, Radom, Sandomierz, Tarnów czy Warszawa. Współpracowaliśmy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami czy instytucjami publicznymi, np. z PKO Bankiem Polskim, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy Stacjami BP. Gwarantujemy atrakcyjne i niskie ceny dopasowane do Twojego portfela.

Zapewniamy darmowe konsultacje połączone z profesjonalnym pomiarem. Takie działanie umożliwia wykonanie prac w krótkim czasie. Dodatkowo proponujemy bezpłatny transport materiałów, a następnie ich pełen montaż. Wybierz nas, a spełnimy Twoje oczekiwania!

Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów.

Call Now Button